136 | YUREI
STRAKA Jiří (1967)
- vyvolávací cena: 60 000 CZK
- zpět
- Letní online aukce
Lavírovaná kresba tuší na papíře, 173 x 91 cm, rámováno, pod sklem, signováno vlevo dole.